google-site-verification: googlee672897bb8cebca7.html
Доброго часу доби.Якщо ви бажаєте пірнути у педагогічну безодню ідей створення інтерактивного навчального середовища, хочете впіймати творчі знахідки інтерактивних вправ, мрієте зануритися у професійне самовдосконалення по використанню онлайн-сервісів та веб-ресурів для створення дидактичних матеріалів, віртуальних класів, навчального контенту, тоді запрошую вас до навчання у дистанційній школі акмеологічної стійкості!
Дистанційна школа акмеологічної стійкості - це віртуальний клас замість аудиторії! Це Інтернет замість шкільної дошки! Це можливість навчання для будь-якого педагогічного працівника чи учня без будь-яких обмежень! Це акмеологічне зростання всіх учасників навчально-виховного процесу! Це досягнення професійної та особистісної "акме"! Це зрілість, компетентність, успіх, майстерність, продуктивність освітньої діяльності та висока мотивація досягнень!
Поняття "акме" Сидорчук Н. Г. розглядає у праці «Розвиток акмеологічної науки як одна із умов підвищення якості освіти», пояснюючи, що це послідовний ряд досягнень людини на її життєвому шляху, результатом якого є досягнення вершин в соціальній і професійній діяльності.
Шкільна акмеологія як наука розвивається в трьох основних напрямах: методологія й теорія, практична акмеологія (розвиток освітніх систем і людини в їхніх умовах), акмеметрія (вимір якості розвитку). Одне із завдань практичної акмеології – розробка й реалізація на практиці акмеологічної концепції школи в сучасних умовах освіти. Ідея акмеологічної школи відповідає Національній доктрині освіти України, що визначає головними завданнями розвиток творчих здібностей учнів і створення умов для розвитку особистості учнів загалом.
Акмеологічна школа - це школа цілілісного і стійкого розвитку людини на духовно-моральній основі.
Основні ознаки акмеологічної школи полягають у таких положеннях:
- Мета школи - цілісний розвиток людини.
- Наявність у школі акмеологічного середовища, атмосфери прагнення до успіху, творчості.
- Наявність акмеологічної концепції виховання, мета якого - формування життєвої стратегії стійкого розвитку особистості й індивідуальності.
- Акмеологічна позиція вчителя як показник його професійної зрілості.
- Людинознавство як суть змісту загальної середньої освіти.
- Запровадження акмеологічних технологій - технологій забезпечення успіху.
- Акмеологічне забезпечення педагогічного процесу - системна діагностика, реалізація технології акмеологічного супроводу учня на сходинах навчання.
- Акмеологічний рівень діяльності педагогічного колективу.
- Взаємодія з батьками як суб'єктами педагогічного процесу.
- Школа розвитку, творчості, успіху.
- соціально зрілий випускник, готовий до самовизначення;
- взаємодія суб'єктів педагогічного процесу в цілісній системі освіти;
- саморозвиток суб'єктів педагогічного процесу засобами освітньої діяльності в школі, що забезпечує якісний рівень освіти.
- дослідження залежності між рівнями досягнутих результатів діяльності та способами розв'язання завдань;
- виявлення факторів, що забезпечують певний результат індивідуального
розвитку вчителя та учня;
- моделювання педагогічних систем і стратегій для
досягнення вершин індивідуальної, групової та колективної навчально-пізнавальної
діяльності учнів і професійної діяльності вчителів, їхньої творчості;
- дослідження розвитку людини на всіх рівнях навчання в школі.
- Акмеологічний урок https://www.youtube.com/watch?v=X58WtkJ_SaA&t=11s&ab_channel=ZoyaBespalova
- Пілотний проект "Інноваційний центр - мдель нової школи" https://www.youtube.com/watch?v=vW7s8FqAVNY&ab_channel=%D0%95%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%9F%D1%83%D0%B7%D1%8B%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87
Мультимедіа формування акмеологічного освітнього простору https://www.youtube.com/watch?v=eTJXzu3pgvI&ab_channel=MARAFONOSNOVA Сучасний вчитель https://www.youtube.com/watchv=D8mAh13zK7g&ab_channel=gonzjenn Практичні основи акмеологічної компетентності вчителя https://www.youtube.com/watch?- v=CM0VTKzQfFc&t=17s&ab_channel=ZoyaBespalova
Сучасний урок: від учнівського «Не хочу» до «Знаю, вмію, застосую». Юрко Ольга https://www.youtube.com/watch?v=pVq2P-Kt_KM&ab_channel=MARAFONOSNOVA
Немає коментарів:
Дописати коментар